0534 504 49 83 - Hurdacı Yenimahalle, Yenimahalle Hurda, Hurda Alanlar Yenimahalle

Hurdacı Yenimahalle

Hurdacı Yenimahalle

SARAY

Hurda & Spot İkinci El Eşya


Yenimahalle Hurdacı Merhaba Saray Hurdacı sizlere Ankara İlimizin Yenimahalle ilçesinde ve her bölgesinde hizmet vermektedir. Geri dönüşüm ürünleri konusunda sektörünün en rekabetçi fiyatları ile faaliyetlerini sürdüren firmamız Yenimahalle Hurdacı olarak bir günde bir kamyon hurda toplama rekorunu da elinde bulundurmaktadır.

Metalden, bakıra, hurda eşyadan, kitaba kadar her türlü hurdayı Yenimahalle Hurdacı ya teslim edebilirsiniz. Yenimahalle Hurdacı da size bu konuda seve seve yardımcı olacaktır.

Yenimahalle Hurdacı Geri dönüşüm ülke ekonomisi için çok önemlidir. Türkiye her yıl 20 Milyar dolar geri dönüşümden kar etmektedir. Rakam fazla görünse bile maalesef Avrupa ülkelerinin geri dönüşümden ettiği kara göre oldukça düşüktür. Yenimahalle Hurdacı Son yıllarda ülkemizde bu şuur gelişmiş olsa da hiçbir zaman istenilen seviyeye ulaşamamıştır.

Yenimahalle Hurdacı bölgede aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bir telefonunuz ile elinizde ki hurda malın pahası biçilir. Uygun görürseniz servis ekibimiz derhal adresinize ulaşarak hurdanızın ücretini tarafınıza ödeyip araçlarına yüklerler.

Yenimahalle Hurdacı Yenimahalle ve yenikent bölgesinin hurda malzemelerini almaktadır. Yer yer cadde cadde dolaşıp hurda toplayan firmamız sizlerden gelen her talebede anında karşılık verir.

Yenimahalle Hurdacı ilçemizde yıllar önce kurulmuştur. Diğer ilçelere nazaran çalışmalarına en önce başlayan şubemiz bugün Yenimahalle’da tek seferde en çok hurda taşıyan firma konumundadır. Yenimahalle Hurdacı ile birlikte kurdukları ağ ile birlikte amansız takiplerini sürdürüyorlar. Geri dönüşüm tesisimizde işlenen hurdalar tekrar insan kullanımına kazandırılıyor. Bu sayede tek başımıza ülkemizin ekonomisini katkıda bulunuyoruz.

Yenimahalle Hurdacı en geniş sınırlarda işini yapan profesyonel ekibimizi oluşturur. Kırmızı çizgilerimizde Yenimahalle Hurdacı gibi irili ufaklı ajanslarımız da vardır. Bu ajanslarımıza Yenimahalle Hurdacı da dahildir. Yenimahalle Hurdacı için genel merkezimizi arayabilirsiniz. Yenimahalle Hurdacı da yine aynı keza merkez tarafından talep edilebilir.

Yenimahalle Hurda, Yenimahalle Hurda Alımı, Yenimahalle Hurda Fiyatları, Yenimahalle Hurdacı, Hurdacı Yenimahalle, Yenimahallede Hurdacı, Beyaz Eşya Hurdası Yenimahalle

DİĞER BÖLGELER

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.