Tesisat Kablo Hurdası Ankara

Tesisat Kablo Hurdası

Tesisat kablo hurdası alımı yapan Ankara hurdacı firmamız hurda bakır kablonuza tam değerini biçiyor. Hurda kabloya değeri biçerken, hurda kablonuzun analizini yaparak güncel hurda bakır piyasasını baz alarak bakır kablo fiyatı sunuyor. Hurda bakır sektörü sürekli değişken bir piyasa olduğu için hurda kablo fiyatları da yerinde durmuyor. 

Bakır kablo hurdasını kablo hurdası olarak mı yoksa bakırını çıkarıp bakır hurda olarak mı değerlendirmek doğru olur diye soran müşterilerimiz oluyor. Uzman hurda bakır kablo hurdası alırken içinde olan bakır hurdasının değerini vererek müşterilerinin yüksek kar etmesini sağlıyor.

Tesisat kablo hurdasında bakır verme oranı yüksek olup hurda değeri yüksek bakır hurdası verirken, anten kablosu, internet kablo hurdası, asansör kablo hurdası gibi iç tesisat kablo hurdaları düşük kalitede bakır hurdası içermektedir. Tesisat kablo hurdası neye deniyor, bina aydınlatmalarında ve sanayi makinelerinde kullanılan tek damar kablo hurdalarına ve yer altı kablo hurdalarına tesisat kablo hurdası tabiri kullanılıyor. Birçok bakır kablo hurdası var fiyat bakımından en yüksek olanı tesisat kablo hurdası, fare yemez kablo hurdası, yer altı hat kablo hurdası, şase kablo hurdası gibi çoklu olmayan yani tek damar kablo hurdalarıdır.

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.