0534 504 49 83 - Hurdacı Yenikent, Yenikent Hurda, Hurda Alanlar Yenikent

Hurdacı Yenikent

Hurdacı Yenikent

SARAY

Hurda & Spot İkinci El Eşya


Yenikent Hurdacı Merhaba Saray Hurdacı sizlere Ankara İlimizin Yenikent ilçesinde ve her bölgesinde hizmet vermektedir. Geri dönüşüm ürünleri konusunda sektörünün en rekabetçi fiyatları ile faaliyetlerini sürdüren firmamız Yenikent Hurdacı olarak bir günde bir kamyon hurda toplama rekorunu da elinde bulundurmaktadır.

Metalden, bakıra, hurda eşyadan, kitaba kadar her türlü hurdayı Yenikent Hurdacı ya teslim edebilirsiniz. Yenikent Hurdacı da size bu konuda seve seve yardımcı olacaktır.

Yenimahalle Hurdacı Geri dönüşüm ülke ekonomisi için çok önemlidir. Türkiye her yıl 20 Milyar dolar geri dönüşümden kar etmektedir. Rakam fazla görünse bile maalesef Avrupa ülkelerinin geri dönüşümden ettiği kara göre oldukça düşüktür. Yenikent Hurdacı Son yıllarda ülkemizde bu şuur gelişmiş olsa da hiçbir zaman istenilen seviyeye ulaşamamıştır.

Yenikent Hurdacı bölgede aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bir telefonunuz ile elinizde ki hurda malın pahası biçilir. Uygun görürseniz servis ekibimiz derhal adresinize ulaşarak hurdanızın ücretini tarafınıza ödeyip araçlarına yüklerler.

Yenikent Hurdacı Yenikent ve yenikent bölgesinin hurda malzemelerini almaktadır. Yer yer cadde cadde dolaşıp hurda toplayan firmamız sizlerden gelen her talebede anında karşılık verir.

Yenikent Hurdacı ilçemizde yıllar önce kurulmuştur. Diğer ilçelere nazaran çalışmalarına en önce başlayan şubemiz bugün Yenikent’da tek seferde en çok hurda taşıyan firma konumundadır. Yenikent Hurdacı ile birlikte kurdukları ağ ile birlikte amansız takiplerini sürdürüyorlar. Geri dönüşüm tesisimizde işlenen hurdalar tekrar insan kullanımına kazandırılıyor. Bu sayede tek başımıza ülkemizin ekonomisini katkıda bulunuyoruz.

Yenikent Hurdacı en geniş sınırlarda işini yapan profesyonel ekibimizi oluşturur. Kırmızı çizgilerimizde Yenikent Hurdacı gibi irili ufaklı ajanslarımız da vardır. Bu ajanslarımıza Yenikent Hurdacı da dahildir. Yenikent Hurdacı için genel merkezimizi arayabilirsiniz. Yenikent Hurdacı da yine aynı keza merkez tarafından talep edilebilir.

Yenikent Hurda, Yenikent Hurda Alımı, Yenikent Hurda Fiyatları, Yenikent Hurdacı, Hurdacı Yenikent, Yenikentde Hurdacı, Beyaz Eşya Hurdası Yenikent

DİĞER BÖLGELER

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.