0534 504 49 83 - Hurdacı Pursaklar, Pursaklar Hurda, Hurda Alanlar Pursaklar

Hurdacı Pursaklar

Hurdacı Pursaklar

SARAY

Hurda & Spot İkinci El Eşya


Pursaklar Hurdacı Merhaba Saray Hurdacı sizlere Ankara İlimizin Pursaklar ilçesinde ve her bölgesinde hizmet vermektedir. Geri dönüşüm ürünleri konusunda sektörünün en rekabetçi fiyatları ile faaliyetlerini sürdüren firmamız Pursaklar Hurdacı olarak bir günde bir kamyon hurda toplama rekorunu da elinde bulundurmaktadır.

Metalden, bakıra, hurda eşyadan, kitaba kadar her türlü hurdayı Pursaklar Hurdacı ya teslim edebilirsiniz. Pursaklar Hurdacı da size bu konuda seve seve yardımcı olacaktır.

Yenimahalle Hurdacı Geri dönüşüm ülke ekonomisi için çok önemlidir. Türkiye her yıl 20 Milyar dolar geri dönüşümden kar etmektedir. Rakam fazla görünse bile maalesef Avrupa ülkelerinin geri dönüşümden ettiği kara göre oldukça düşüktür. Pursaklar Hurdacı Son yıllarda ülkemizde bu şuur gelişmiş olsa da hiçbir zaman istenilen seviyeye ulaşamamıştır.

Pursaklar Hurdacı bölgede aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bir telefonunuz ile elinizde ki hurda malın pahası biçilir. Uygun görürseniz servis ekibimiz derhal adresinize ulaşarak hurdanızın ücretini tarafınıza ödeyip araçlarına yüklerler.

Sincan Hurdacı Sincan ve yenikent bölgesinin hurda malzemelerini almaktadır. Yer yer cadde cadde dolaşıp hurda toplayan firmamız sizlerden gelen her talebede anında karşılık verir.

Pursaklar Hurdacı ilçemizde yıllar önce kurulmuştur. Diğer ilçelere nazaran çalışmalarına en önce başlayan şubemiz bugün Pursaklar’da tek seferde en çok hurda taşıyan firma konumundadır. Pursaklar Hurdacı ile birlikte kurdukları ağ ile birlikte amansız takiplerini sürdürüyorlar. Geri dönüşüm tesisimizde işlenen hurdalar tekrar insan kullanımına kazandırılıyor. Bu sayede tek başımıza ülkemizin ekonomisini katkıda bulunuyoruz.

Pursaklar Hurdacı en geniş sınırlarda işini yapan profesyonel ekibimizi oluşturur. Kırmızı çizgilerimizde Pursaklar Hurdacı gibi irili ufaklı ajanslarımız da vardır. Bu ajanslarımıza Pursaklar Hurdacı da dahildir. Ümitköy Hurdacı için genel merkezimizi arayabilirsiniz. Pursaklar Hurdacı da yine aynı keza merkez tarafından talep edilebilir.

Pursaklar Hurda, Pursaklar Hurda Alımı, Pursaklar Hurda Fiyatları, Pursaklar Hurdacı, Hurdacı Pursaklar, Pursaklarde Hurdacı, Beyaz Eşya Hurdası Pursaklar

DİĞER BÖLGELER

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.