0534 504 49 83 - Hurdacı Ostim, Ostim Hurda, Hurda Alanlar Ostim

Hurdacı Ostim

Hurdacı Ostim

SARAY

Hurda & Spot İkinci El Eşya


Ostim Hurdacı Merhaba Saray Hurdacı sizlere Ankara İlimizin Ostim ilçesinde ve her bölgesinde hizmet vermektedir. Geri dönüşüm ürünleri konusunda sektörünün en rekabetçi fiyatları ile faaliyetlerini sürdüren firmamız Ostim Hurdacı olarak bir günde bir kamyon hurda toplama rekorunu da elinde bulundurmaktadır.

Metalden, bakıra, hurda eşyadan, kitaba kadar her türlü hurdayı Ostim Hurdacı ya teslim edebilirsiniz. Ostim Hurdacı da size bu konuda seve seve yardımcı olacaktır.

Yenimahalle Hurdacı Geri dönüşüm ülke ekonomisi için çok önemlidir. Türkiye her yıl 20 Milyar dolar geri dönüşümden kar etmektedir. Rakam fazla görünse bile maalesef Avrupa ülkelerinin geri dönüşümden ettiği kara göre oldukça düşüktür. Ostim Hurdacı Son yıllarda ülkemizde bu şuur gelişmiş olsa da hiçbir zaman istenilen seviyeye ulaşamamıştır.

Pursaklar Hurdacı bölgede aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bir telefonunuz ile elinizde ki hurda malın pahası biçilir. Uygun görürseniz servis ekibimiz derhal adresinize ulaşarak hurdanızın ücretini tarafınıza ödeyip araçlarına yüklerler.

Sincan Hurdacı Sincan ve yenikent bölgesinin hurda malzemelerini almaktadır. Yer yer cadde cadde dolaşıp hurda toplayan firmamız sizlerden gelen her talebede anında karşılık verir.

Ostim Hurdacı ilçemizde yıllar önce kurulmuştur. Diğer ilçelere nazaran çalışmalarına en önce başlayan şubemiz bugün Ostim’da tek seferde en çok hurda taşıyan firma konumundadır. Ostim Hurdacı ile birlikte kurdukları ağ ile birlikte amansız takiplerini sürdürüyorlar. Geri dönüşüm tesisimizde işlenen hurdalar tekrar insan kullanımına kazandırılıyor. Bu sayede tek başımıza ülkemizin ekonomisini katkıda bulunuyoruz.

Ostim Hurdacı en geniş sınırlarda işini yapan profesyonel ekibimizi oluşturur. Kırmızı çizgilerimizde Ostim Hurdacı gibi irili ufaklı ajanslarımız da vardır. Bu ajanslarımıza Ostim Hurdacı da dahildir. Ümitköy Hurdacı için genel merkezimizi arayabilirsiniz. Ostim Hurdacı da yine aynı keza merkez tarafından talep edilebilir.

Ostim Hurda, Ostim Hurda Alımı, Ostim Hurda Fiyatları, Ostim Hurdacı, Hurdacı Ostim, Ostimde Hurdacı, Beyaz Eşya Hurdası Ostim

DİĞER BÖLGELER

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.